Прогноз астролога

На приватних консультаціях всі питають, коли та коломийка з карантином закінчиться. Тому, щоб не витрачати час, пишу для всіх. Якщо хто хоче цей матеріал поширити, мені не шкода, тільки зробіть, будь-ласка, посилання на мене і на сайт, де ви то знайшли. 

Про те, що після січня 2020 року світ вже ніколи не буде таким, як був, астрологи казали давно. Дві злі планети Платон і Сатурн з'єнналися в зкаку Козеріг. Таке з'їднання було до того більше тридцяти років тому, але в знаку Скорпіону, якраз тоді помер лідер Радянського Союзу Леонід Брєжнєв і почалося: розвал СРСР, об'єднання Німеччини, падіння залізної завіси, війна на Балканах і так далі. Плутон рухається дуже повільно, отже і зміни розтяглися на кілька років. По символиці Плутон – це трансформація, Сатурн – обмеження, кордони. Оскільки планети соціальні, то зачепить всіх. І дійсно, в 90-ті роки виникло кілька нових держав, з'явилися нові кордони. Світ дійсно став іншим. 

Чекали чогось подібного і зараз. Якраз в січні втікла з королівського палацу недопринцеса Меган Маркл, Британія пішла собі з Євросоюзу… Чекали якихось змін в Європі саме звідти. В цей самий час в Китаї якийсь поц з'їв летючу мишу. І біда прийшла звідти, звідки не чекали. Зараз маємо все по Сатурну: обмеження, закриті кордони. Люди закриті в окремих квартирах і в окремих країнах. Сатурн – це ще холод, голод, смерть, старість. Плутон в медичній астрологіі відповідає за віруси. Що і маємо: вірус, від якого найбільше страждають літні люди. 

Що ще тут мало вплив. В цьому році ми маємо шість затемнень при нормі чотири. В нормі – два сонячних і два місячних. В 2020 році місячних затемнень чотири. В астрології Місяць відповідає за побут (ми вже змінили свої побутові звички і миємо руки що дурні), місце проживання (в Україну повернулися заробітчани, навіть ті, що 15 років тут не були, в інших країнах теж міграції), за фертильність (чекали бебі-буму в цьому році, а тут ще карантин на допомогу прийшов). Будуть зміни на ринку нерухомості і ще якісь міграції населення. Для прикладу, сім затемнень було в той рік, коли сталася «велика жовтнева революція». Я нікого не лякаю, але є що є. 

Тепер ваше улюблене питання: «Коли все закінчиться?». Збийтеся, це тільки початок. Повторюю, цей треш нам організували дві планети, які РУХАЮТЬСЯ ПОВІЛЬНО. Тому будемо бавитися з тим всім, поки вони остаточно не розбіжаться. До кінця року. Трохи попустить (не певна, що всіх) в квітні, бо Меркурій війде з знаку Риб 11 квітня. Є варіант, що має все закінчитися блище до коридору затемнень (6.06 – 05.07.2020). Але може розтягнутися і до кінця року. Тобто, є три варіанти розвитку подій. 

Тепер, що стосується економіки. Вже давно йшло до того, що бізнес  перейде в Інтернет, бо ера Водолія. Зараз багато хто перейшов на віддалену роботу. Частина людей в офіси вже не повернеться. До кінця цього року дуже великий відсоток бізнесу перейде в Інтернет.  Назавжди. І так довго збиралися. 

Чи буде криза? Так. Буде. Крім того,  багато людей змінять свої погляди на життя. Бум «просвітлення» прийдеться на літо. 

Які країни в групі ризику? Велика Британія, Греція, колишня Югославія, Китай, Індія, Іспанія, Австралія, ЮАР, Аравія, Мадагаскар, Німеччина, Італія. Афганістан, Мексика, Македонія, Росія. 

Це загальні данні. Як саме данні події вплинуть саме на ваше життя і до чого готуватися кожному особисто, то можна сказати лише на приватній консультації. Запис по вайберу +380977405436. 

Львів. 25.03.2020 р.

Наталія Подольська