1 вересня (вівторок) – цього дня вдалим вибором буде оригінальна та екстравагантна стрижка. Якщо ви маєте бажання наважитися на неочікуваний експеримент із волоссям, то зробіть це сьогодні.

2 вересня (середа) – дата несприятлива для будь-яких маніпуляцій із волоссям. Особливо біохімічний вплив на вашу шевелюру матиме негативні наслідки.

3 вересня (четвер) – від експериментальних стрижок варто відмовитися. Проте мінімальне вкорочення довжини волосся сприятиме позитивним змінам у вашому особистому житті.

4 вересня (п’ятниця) – астрологи зазначають, що у цей день біохімічні процеси в організмі людини будуть сповільненими, тому після стрижки волосся повільно ростиме.

5 вересня (субота) – день сприятливий для різноманітних змін вашого іміджу. Можете не обмежуватися лише стрижкою, фарбування в інший колір також буде доречним.

6 вересня (неділя) – нова зачіска принесе фінансове неблагополуччя.

7 вересня (понеділок) – якщо ви страждаєте від ламкості та сухості волосся, то зробіть сьогодні оздоровчі процедури. Зміна довжини також може бути їхньою частиною.

8 вересня (вівторок) – якщо ви пострижетеся у цей день, то сивина вас ще скоро не потурбує. Зверніть увагу на різновиди максимально коротких стрижок.

9 вересня (середа) – трендова стрижка боб-каре допоможе вам привернути до себе погляди оточуючих та отримати компліменти від протилежної статі.

10 вересня (четвер) – найкращий день для стрижки. Після неї  ще довго зберігатиме блискучий вигляд та слухняно лягатиме у будь-яку зачіску.

11 вересня (п’ятниця) – завдяки енергетиці дня, якщо ви позбудетеся зайвої довжини волосся та посічених кінців, то ваш стан здоров’я покращиться.

12 вересня (субота) – організуйте своєму волоссю повноцінний комплекс із доглядових процедур. Стрижка у цей день особливо нічого не змінить.

13 вересня (неділя) – перенесіть похід до перукаря на інший день, аби уникнути негараздів в особистому житті та у стосунках із близькими.

14 вересня (понеділок) – стрижка, зроблена сьогодні, буде виглядати ефектно. Доповніть її стильним чубчиком.

15 вересня (вівторок) – сприятлива дата для елегантної стрижки. Вона допоможе привабити у ваше життя енергію здоров’я та нові знайомства.

16 вересня (середа) – нейтральний день. Якщо прагнете якомога швидше змінити зачіску, то можете сьогодні. Особливих застережень немає.

17 вересня (четвер) – аби волосся було густим та об’ємним сміливо експериментуйте з його довжиною сьогодні.

18 вересня (п’ятниця) – дата підійде для підрізання посічених кінців та створення модного "рваного" чубчика.

19 вересня (субота) – не варто відкладати похід до перукаря. Щоб зміцнити корені волосся та пришвидшити його ріст, стрижіться сьогодні.

20 вересня (неділя) – якщо не хочете мати проблем у відносинах із коханим, то краще не робити кардинальних змін іміджу.

21 вересня (понеділок) – чудовий день для експериментів. Брюнеткам можна ставати білявками і навпаки, змінюючи стрижку. Спробуйте зробити передні пасма коротшими, вони будуть стильно обрамляти ваше обличчя.

22 вересня (вівторок) – сьогодні до волосся краще не торкатися. День збагачений енергетикою, яка не є сприятливою для стрижки.

23 вересня (середа) – фарбувати волосся не варто, а от стрижка, зроблена сьогодні, надовго збереже свій першочерговий вигляд.

24 вересня (четвер) – проведення будь-яких маніпуляцій із волоссям сприятиме збагаченню вашого сексуального посилу.

25 вересня (п’ятниця) – відмовтеся від необдуманих дій зі своєю зачіскою. Похід у салон краси для цього дня варто планувати заздалегідь.

26 вересня (субота) – спробуйте щось незвичне для себе. Якщо ви звикли бути затятою власницею довгого волосся, то піксі-стрижка саме те, що вам потрібно для різноманітності.

27 вересня (неділя) – відмовтеся від будь-якого вкорочення довжини волосся. Дата підходить для домашнього спа-догляду за шевелюрою.

28 вересня (понеділок) – переконайтеся у професіоналізмі свого перукаря. Адже, аби зачіска довго зберігала привабливий вигляд, стрижку і укладку сьогодні потрібно зробити максимально акуратними.

29 вересня (вівторок) – сьогоднішня стрижка допоможе вам налагодити справи на роботі та швидше підійматися кар’єрною ланкою.

30 вересня (середа) – зміни іміджу допоможуть привабити у життя талан та вирішити дрібні непорозуміння із близькими.